ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Gevär 6662483
nr 666 2483
Gevär
1700-tal, längd: 142
Kondition: skador
Utrop:
100 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 8 november 2010
kl 19:39:08
200 kr
300 kr
500 kr
450 kr
600 kr
600 kr
650 kr
1.100 kr
1.700 kr
1.500 kr
1.800 kr
7
Gevär
Kondition: skador
nr 666 2483
Gevär
1700-tal, längd: 142
Kondition: skador
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 1.900 kr |
måndag 8 november 2010 |